Erkek Tarafı Testosteron

Beyazperde

Katıldıkları düğünün iptal olmasının sonrasında soluğu bir restoranda saha yedi erkeğin arasında geçtiğimiz uzunca bir sohbeti kameraya yansıtan film , erkeklik hallerine ve bayanın bu dünyadaki adına odaklanıyor . Tiyatro seyircisi aracılığıyla 5 yıl süresince büyük bir ilgiyle karşılanan Testosteron adlı tiyatro yapıtından sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Atlıkarınca ve Diğer Dilde Aşk filmleriyle tanıdığımız genç yöneten İlksen Başarır üstleniyor . Filmin başrollerinde ise Yiğit Fırat , Onur Ünsal , Timur Acar , Emre Karayel , Tuna Kırlı , Yazı Coşkun ve Cihan Ercan bulunuyor .

Sinemalar

Her şey nikâh salonunda evlenmek üzere kalan gelinin salondaki konuklardan biriyle öpüşmesiyle başlar . Nikâh salonu cenk alanına döner . Ortalık yatışınca kavganın tarafları kalan 7 adam populer gelinin ne sebeple bir bilim adamıyla kalan ilişkisini nikâh salonunda bitirmeye çalıştığını tartışır . Gece süresince ” bayanlar ” üzerinden konuşurlar .
Film 22 Kasım 2013’te vizyona girdi .

izleyici Yorumları

düz bir izleyici olarak bir iki cümleyle yorumlayayım .
biraz çok bağrış çağrış var . bunun için ne sebeple sebep duymuşlar anlayamadım . kadro gayet güzel , fısıldayarak dahi oynayabilecek yetenekteler . hafifçe gülümseten sahneler olduğu bunun için benzer gülme attıran sahnelere de sahip . argo belli bir süre çok elbette ama bilgisiz adam muhabbeti sevdiğim amaçlı beni huzursuz etmedi . belli bir süre zorlama kısımlar bulunsa da genellikle eğlendim diyebilirim . ekip severek izlediğim oyunculardan oluştuğu amaçlı benim hoşuma gitti düpedüz . huzurlu zaman geçirilebilecek bir film .

onur ünsal’ın parladığı film . oyununa birçok isteyip de gidememiştim . filminin çıkacağını duyunca birçok heyecanlandım . her biri , oyunda onur ünsal’ın pudra şekeri yediği bölümün ne civarında harika olduğundan bahsetti de bahsetti . bir onur ünsal hayranı olarak da film çıkar çıkmaz gittim , izledim . sahiden filmin en iyi sahnesi o pudra şekeri sahnesiydi . önce yarısı şahaneydi ama iki. yarısı birçok alakasız geldi bana . birçok sıkıcı ve kötüydü . bir bir volkan’ın testistor deyişine güldüm o civarında . ek olarak korcan’la seçkin harika bir ikili .

neyse , netice olarak onur ünsal rocks!

tiyatrosu başarılıydı ancak filmini büyük ihtimal izlemem . bayanlar gidebilir erkekler bir hayat vermiş bu muhabbete ilgi çekici gelmek bilmiyor bir noktadan bir sonra , tiyatroda gördüğüm de bayanlar kahkahalar atarken erkekler dümdüz izliyordu . askere gitmiş her adam filmdekinden 10 kat çok malzemeyle döner . bizim ülkemizde türü komedi kalan bir filmin başarı kriteri güldürmesi benzer biçimde acıklı film de ağlatıyorsa güzel filmdir denir . yok kurguymuş , oyuncuların kudretli yeteneğiymiş gözardı edilir , ben de bu noktadan hareketle beni güldürmeyecek filmi neyleyim diyorum . olabilir da gideceğim tutar editleriz bu andan itibaren tükürdüğümüzü yalamayı da biliriz .

bu civarında kötü ötesi bir film ek olarak olamaz . hayatımda ilkkez salondan çıkmak istedim . o civarında güzel oyuncular yazık olmuş . boşa geçtiğimiz iki saat ızdırap dolu . . .

eğer adam ekeğe izlicekseniz birçok komik bir film bilhassa iki. yarısı sahiden eğlendiriyor onur ünsalın canlandırdığı karakter abartı absürd durmuş ama onun haricinde restaurant çalışanı karakterinin oyunculuğunu sahiden beğendim yalnızca bel altı espri yapılıyor iğrenç film filan diyenlere de kardeşim gülüyormusun gülmüyormusun bunun için baksana yok bel altı yok bel üstü aslında hepiniz aristokratsınz türklerin komedi anlayışı eşittir bel altı filan bırakın kardeşim kendisinin milletinize saydırıp akıllı görünme ayaklarını ek olarak filme puanım 7/10 ama güldürmesine 10/10

bu arada isterse alın isterse alınma herkez amaçlı olabilitesi yüksek bir söz yazıyorsanız cevabınıda hürmet ile karşılayın . . türk milletinin son 15 yıl içinde ki hali aslında belli siyasi , toplumsal , uygun fiyat v . b orayı geçtim . . çünki girersem çıkamayız o konulardan . . valla bir türkün espiri mizah sinema anlayışıda gayet açık ve belli böyle bir misal vereyim 11 dalda oscar almış lotr bunun için benzer harika bir filmi izlemeyip iyi olmayan diye anlatan zihniyetler samanyolunda şefkat tepeyi hunharca izliyor . . veya tekrardan dandik bir kanalın önceki batman filminde ki 4 sn öpüşmeyi kesmesi bunun için benzer farkında isen detaya girmiyorum . . yani az birçok ülkenin filmsel yönüde belli ben bu işten anlıyorum bu iş üzerinede eğitimimi devamı ettiricem . . kendimi veya bizleri övmüyorum . . bizler olmasak bu sitede olmazdı . Hadise bu yani uzatmaya sebep yok .

Erkek Tarafı Testosteron,Erkek Tarafı Testosteron izle,Erkek Tarafı Testosteron film izle,Erkek Tarafı Testosteron full izle,Erkek Tarafı Testosteron tek parçaizle Erkek Tarafı Testosteron

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: