Kahreden tesadüf

Kaza bugün Silahlı Kuvvetler’nun Ulubey İlçesi Kadıncık Köyü’nde oluştu. 41 yaşlarındaki Hamdi Topal ve kardeşi 32 yaşlarındaki kardeşi Özcan Topal, köydeki evlerine giderlerken yolda otomobilleri arızalandı. Bunun üst kısmına 2 karındaş köye telefon ederek arkadaşları Sezai Çelenk’ten bağış istedi.

Çelenk de 3 arkadaşıyla beraber kendisine ait 52 EF 393 plakalı otomobille 2 kardeşe yardıma gitti. Ancak bozulan otomobildeki aksama giderilemeyince tümü beraber Sezai Çelenk’in otomobiline binip köye gitmek amaçlı yola çıktı. Bir zaman bir bir sonra da Sezai Çelenk, trafikteki buzlanma sebebiyle otomobilinin araç direksiyonu kontrolünü yitirdi.

Otomobil Kadıncık Köyü Köprüyanı mevkiinde virajı alamayarak 30 metrelik uçurumdan dereye yuvarlandı. Kazada Hamdi Topal ve kardeşi ÖzcanTopal mevzu yerinde hayatlarını yitirdi. Araçta yer alan 4 birey ise yaralandı. Yaralılar Silahlı Kuvvetler ve Ulubey Hükümet hastanelerine kaldırılarak iyileştirme altına alınırken, kazayla ilgilenen araştırma başlatıldı.

Kazada ölen 2 kardeşin cansız bedenleri otomobilden çıkarılarak otopsi yapılmak üzere Silahlı Kuvvetler Hükümet Hastanesi morguna götürüldü. Ölen Topal kardeşlerin babaları Dursun Topal’ın da 30 yıl öncesinde benzer yerde büyük büyük kaza yaparak hayatını yitirdiği meydana çıktı. Kahreden tesadüf

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: