Metin2 Oynayalım

metin2 pvp bir bir sürü bireyin heyecan ederek başladı devasa güzellikteki bir oyundur.

Bir bir sürü karakter seçeneği ile sizlere en uyumlu karakter yapısını seçip oyuna başlayıp binlerce yaratık kesebilir ve uyumlu seviyeye ulaştığınızda tekrardan binlerce oyuncu ile düello yapabilirsiniz.

Kimi ego tatmini amaçlı durumda olan bu oyun bana yönelik ciddi anlamda neşeli ve kişilerin baskı atması amaçlı ideal bir uygulama oyun.

metin2

Yıllardır oynanıyor bu oyun. Bir oyuncu da yıllarını verebiliyor ve bazan pişmanlık duysa da süre zaman geçirdiği huzurlu vakitler aklına geliyor ve bu hisden vazgeçiyor. metin2 pişmanlıktır diyen bir bir sürü arkadaşım var ama oyunu hayatınızın kımetli vakitlerine mani olmayacak çekilde oynadığınızda ciddi anlamda neşeli .

metin2 son zamanlarda çok bir ilerleme gösterdi ve göstermeye aynı ritimde devam ediyor . Bunun nedeni eminim bir bir sürü bireysel serverın açılması ve normal metin2 ye rağmen ek olarak pratik olması. Bahsettiğim bireysel serverlar metin2 pvp serverler oluyor.

metin2 tekrardan bir bir sürü savaşın gerçekleştiği bunlardan en büyüğünün bayrak savaşı olduğunu ifade etmek isterim. Mavi, kırmızı ve sarı bayrak. Çoğunlukla mavi seçim edilir. Nedeni bana yönelik köyün ek olarak harika ve anlaşılır olması

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: