X-Men Apocalypse Onaylandı!

X-Men evrenine teşrif edecek bambaşka bir filmin ilanı ek olarak geldi. Müjdeyi verici Bryan Singer oldu.

Orijinal X-Men üçlemesini de kameraya meydan populer yöneten Bryan Singer, Geçtiğimiz gün resmi Twitter sayfasında paylaştığı bir bilgi ile beraber X-Men hayranlarını şoka uğrattı. Singer, X-Men: Apocalypse isimli yeni filmin 2016 senesinde gösterime gireceğini duyurdu! Serinin fanatikleri amaçlı epeyce şaşırtıcı bir haberdi, nedeni ise kimse hikayenin evreninde geçtiğimiz bu özel karakter ile alakalı bir film beklemiyordu.

23 Mayıs 2014 tarihinde gösterime girecek durumda olan X-Men: Geçmiş Günler Gelecek (X-Men: Days of Future Past)’i beklerken iştirak eden bu bilgi toplumsal medyayı da sarstı . Apocalypse isimli karakter dünyanın önce mutantı olarak tanınıyor. Harici dünyanın teknolojisini faydalanarak kendisini mağlup olması olanaksız bir varlığa dönüştüren karakter, X-Men’lerin sahip meydana geldiği en kuvvetli ve korkutucu düşman. Bryan Singer’ın X-Men: Apocalypse amaçlı verdiği tarih ise 27 Mayıs 2016!

En popüler ve yeni film ve dizileri indirmek için size harika bir dizi indirme sitesi tavsiye edeceğim. Site adresi buzlas.org ücretsiz ve vip kullanıcı çözümleri ile sizleri en son film ve diziler ile buluşturacaktır. Türkçe dublaj film indirmek için sitede arama yapmanız yeterlidir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: