Fat block zayıflama hapı

Diğer ürünlerden oldukça değişik olan Fat Block içerisinde Captoglicolipid chitosan & askorbik asit karışımına sahip etkin bir birleşik barındırmaktadır. Tamamiyle tabii Poly-D-Glucosamine ve diğer aktif maddelerden oluşan, çözünür lif karışımı olan bu birleşik, öğünler ile beraber alınan aşırı yağların emilmeden bağırsaklardan atılmalarını sağlar. Tesirini tamamiyle fiziksel göstermesi sebebiyle rastgele bir farmakolojik tesire de sahip değildir. Gıdalarla alınan yağların %40’ını absorbe eder. Bu çok yüksek bir oran olduğu için kişinin zayıflamasına büyük katkıda bulunur.

Peki, FatBlock neden medical device olarak adlandırılır? Avrupa standartlarında üretilen bu ürün T.C. Sıhhat Bakanlığı’ndan onaylı olduğu için tıbbi cihaz olarak adlandırılmaktadır. Bu şekilde ruhsatlandırıldığı için de kullanımı açısından rastgele bir negatiflik mevzubahis değildir. Sıhhat Bakanlığı tarafından onaylanan Fat Block zayıflama meselesi yaşayan herkes tarafından kullanabilmektedir. İçerisinde bulunan bileşenler tüm muayenehane çalışmalardan geçmiş ve üniveristelerce onay almıştır.

Kişilerin ideal kiloya erişene dek düzenli bir şekilde Fat Block kullanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kilo kontrolü açısından düzenli bir şekilde beslenmek ve yanında spor yapmak da oldukça fazla fayda sağlayacaktır. Tesirini tamamiyle fiziksel göstermesi hasebiyle rastgele bir farmakolojik tesire de sahip olmayan Fat Block öğün başına 100 Kcal alımını bloke etmektedir. Fat Block besin ile alınan yağların (lipitleri) emilimini engelleyen tıbbi bir üründür. Bu sayede kalori alımını azaltarak kilo vermenize destek verir. Alınan bir doz öğün başına 100Kcal veya daha fazla kalori alımını bloke etmektedir.

Fat Block Kullanıcı Yorumları

Fat Block satışı yapılan ürünler arasında en doğru ve en net biçimde kilo vermeyi sağlama bağlayan bir üründür. Öğün içerisinde aldığınız yağın emilimini engelleyen, kuvvetli yağ tutucu özelliği ile yağların kana karışmadan vücuttan dışarı atılmasını sağlayan, fiber özelliği ile sindirim sistemini destekleyen bu ürün ayda 5-7 kilo arası verebilmenizi sağlamaktadır. Bunu yaparken vücutta herhangi bir yan tesir bırakmadığı için de oldukça fazla seçenek edilmektedir.

FatBlock sipariş vermeden önce Fat block kullanıcı yorumlarını incelemek için alakalı sayfayı ziyaret edebilirsiniz. isteyenler özgün sitelerden sipariş edebilir ve kısa müddette kilolarından, yerel yağlanmalardan kurtulabilir. FatBlock resmi satış siteleri ürünlerini sizlere sunarken özgün ve hologramlı olması hesabına çok dikkat etmektedir. Gönül rahatlığıyla ürününüzü alıp, kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: