İlkbahar Moda Giyim Trendleri

Yaz sonuna yaklaşıyorumuyoruz havalar serinledi bütün yaz trendleri dalabımızdan kalkmaya başladığı şu günlerde 2013 2014 sonbahar kış kadın moda giyim trendlerinden size birden çok misal sunmak istedik. Yepyeni sezonda eskiyen kıyafetlerimizden vazgeçmek nekadar pratik değil olsada onları 2014 sonbahar kış moda giyim trendlerine uyarlayabiliriz. Canlı sonbahar kadın giyim moda trendlerine kendinizi şimdiden ayarlayın.

Giysi ve Botlar

Kadın Maxi elbiseler mühim bir yaz kıyafeti – pijama giyiyorsun benzeri bir sürü huzurlu hemen hemen ! yaz trendlerinden sonbar geçişinde maxi elbiseler çok pratik kombinleniyor. ya ayak bileğinde patik veya az çizme ve botlar ile süper kombinler yapabilirsiniz üstene ise jean az ceket veya deri cekettiniz süper görünecektir.! Belli Bir Süre soğuk havalarda ekstra hararet amaçlı altında tozluk bir katman ekleyin.
Botlar en bir sürü dolap kombinasyonlarında kış mevsiminde ve sonbaharda en bir sürü işimize yarayan ve şaşırtıcı bir görünüm amaçlı süper sonbahar sezonlarında ve kış amaçlı artı olarak daha daha sonra giyilen uzunca çizmeler dahi botlar civarı çok huzurlu ve sıcak değildir.

Deri Pantolonlar

Deri ebir,deri pantolon şort ve üstleri, deri detayları olann kıyafetleriniz ile bu sezon bir sürü dekoratif olabilirsiniz.. Rahatlıkla bir hırka veya kazak ve bot ile deri dipleri hayranlık uyandırabilirsiniz… Hem Bir sıcak kalmak ve dekoratif kalmak amaçlı ideal bir seçim.

Eşarp ve şallar

Eşarp ve şallar hemen hemen her mevsim giyilebilir, ama sonbaharda hakikaten yaz aylarında belli bir süre bir sürü sıcak meydana gelen bu saf, basılı eşarp sonbahar amaçlı en ideal süredir. Grafik desenli ve baskılı eşarp soğuk günlerde amaçlı muhteşem ve harika, dekoratif ve huzurlu kombin. Popüler moda giyim trendlerini takip etmek istiyorsanız lafaramizda.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: