2 Kişilik Macera Silah Oyunu

Türkiye’nin 2 kişilik macera oyunlarına yer veren internet sitemiz, yüklediği oyunlar ile oyun oynamayı seven her yaştan oyuncuya hitap etmekte. Tür tür maceraların yer aldıığı 2 kişilik macera oyunları kategorisinde bundan önce hiç oynamadığınız ve coşkusunu yaşamadığınız faklı serüvenler yer ediniyor. Birbirinden çeşitli oyunların bulunduğu bu portaldaki oyunlar yardımıyla düş dünyanız genişliyor.

Sitemizde’nin neşeli serüvenlerinden durumda olan Canavar İstilası Oyunu, düş dünyanıza nitelik katıyor. Oyundaki renkler, hareketlilik ve merak dolu anlar oyun oynamayı seven herkesi hoşnut etmekte. Görüntü efektler ve ses dinamikleri tam manasıyla oyuncularını büyülüyor. Kente saldıran dev dinozorun istilasını konu alan bu oyunda, harika tek serüven oyun severlerini bekliyor.

2 kişilik macera

2 kişilik macera oyunları kategorisinde yer alan Canavar İstilası Oyunu’nuna başladığınızda, dev tek dinozor karşınıza çıkıyor. Metropol kentine saldıran dinozoru yok etmek talep eden asker, hem tek gökyüzü yolu ile hem tek de karayolundan dinozora saldırıyorlar. Siz dinozor yöneterek binaları yok etmelisiniz. Tespit Edecek binalı yok ederek oyunda kalma sürenizi uzatmanız gerekmektedir. Saldırı esnasında gücünüzün azalmaması amaçlı ilde sizlere saldıran tanklara ve helikopterlere en güzel biçimde müdahale etmeniz gerekmektedir.

Sitemizde 2 kişilik macera oyunları kategorisindeki bu oyunu oynamak amaçlı klavyenizi kullanmanız gerekmektedir. Klavyenin taraf tuşlarıyla dinozoru yönlendirebilirsiniz. Boşluk tuşu ile dinozoru zıplatıp ilde dev tek sarsıntı yaratabilirsiniz. Saldıracağınız binalar sağ üst kısımda gösteriliyor. Bu binalara saldırmak amaçlı “A” tuşunu kullanmalısınız. Binalar patlayıncaya civarı “A” tuşuna devamlı basmanız gerekmektedir. Kocaman tek saldırı oluşturmak isterseniz, “S” tuşunua basmalısınız. Böylelikle dinozor kocaman tek rüzgar yaratarak bütün şehri tek anda yok edebiliyor. Kocaman saldırı amaçlı oyun ekranının üstünde yer alan yeşil grafiğin tam anlamıyla dolmuş olması gerekmektedir. Herkese bol şans diliyoruz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: