Yangın Merdiveni Kapı Kilidi

Hızla gelişen metropol kentimiz ihtiyaç gereğiher geçtiğimiz gün yepyeni alım satım merkezleri zinciri, oteller, moteller, plazalar, iş merkezleri ve siteler inşa edilmektedir. Bu yapıları, bilhassa de içinde bir bir sürü hizmeti barındırdıkları amaçlı mega alım satım merkezlerini altını çizen binlerce birey ziyaret eyileri amaçlı yangın merdiveni yönetmeliği icabı iyi bir güvenlik silsilesi uygulanmalıdır. Bu tip yapılarda yangın afetleri ile karşılaşılmadan öncesinde önemlerin alınmış olması gerekpiği amaçlı o bölgeye sorumlulukları olan yangın güvenlik ekipler aracılığıyla peryodik olarak itinalı kontroller yapılmalıdır. Yangın anında onlarca insanın bir anda tahliyesini sağlamak amaçlı kritik bir teknik ve deneyimli ekip çalışması gerekiyor . Bu noktada onlarca insanı taşıyabilecek sağlam bir yangın merdiveni yaptırılmalıdır. İnsan yaşamı amaçlı rolleri hiçbir zaman küçümsenmeyecek işlevsel yangın kaçış kapıları onlarca insanın yangın merdivenleri meydanına ulaşmalarına ve bina dışına çıkmalarına imkân olanağı sağlar . Böylece yangın dehşetine marauz kalmadan feci ölümlerin önüne geçilmiş olabilir .

yangın merdiveni

Yangın merdiveni uygulamalarımızdan öncesinde uygulama ifade edilecek meydanda resmi yetkilere sahip mühendislerimiz aracılığıyla etüt çalışması yapılmaktadır. Yangın merdiveni ifade edilecek yapının estetiğini ve dokusunu bozmamak amaçlı en gerçek alan ve kullanılacak en gerçek malzemeleri böyle belirliyoruz. Yangın merdiveni firması olarak kapsamında uzmanlaşmış mükemmel keşif ekibimiz aracılığıyla etüt yapıldıktan ardından arge ekibimiz bilim ve bilişim gelişmeleri izleyerek experlerin getirmiş olduğu verilere dayalı sistematik olarak çalışıp yangın merdiveni yaptırmak istek eden müşterilerine yüzde % memnuniyet prensibimiz icabı proje üretilmekte aşama fiyat ile ilgili ayrıntılı bir dosya oluşturulup olabildiğince çabuk bir şekilde müşteriye sunulur.

Alanında profesyonel eksperlerimiz herkes yangın güvenlik ile ilgili bir veya daha çok uzmalık sertifikasına sahiptir. Teknik mühendislerimiz yerinde analiz inşa ederek gerekli meydana iştirak eden gerek görüntü gerekse sözlü olmayan dükümanlar hazırlayıp arge birimimizle beraber iş yapmakta ve çalışmalar nihayetinde yangın merdiveni uygulamasının yapılacağı yerin verileri titizlikle dosya haline getirilip yangın merdivenleri konuşunda görevli mercilere iş ve uygulama tasarısı ile ilgili bilgiler sunulur takdir alındıktan ardından titizlikte çalışıp işin nihayetinde teşekürle ile sonuçlandırılması amaçlı gerkli yenilemeler yapılır. Keşif hizmeti amaçlı yalnızca bizi aramanız yeteri kadar olacaktır keşif ve etüt çalışmamız amaçlı rastgele bir ek fiyat istek etmiyoruz. Dilerseniz eksperimiz uygulama kapsamında tespitlerini tamamladıktan ardından ekibimizden yangın merdiveni maliyetleri ve aklınıza iştirak eden tüm sorularınıza kocaman bir sabır ve hoşgörü içinde cevaplanmaktadır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: