Saç Ekimi Sonrası Spor

Erkeklerde ve bayanlarda saç kaybı bulgularını tersine çevirmek üstüne yapılmış olan bir cerrahi işlemdir. Alopesi ve öbür türleri daimi alopesi androgenetik alopesi, yara izi düzeltmek amaçlı destekçi olabilir. Saç ekimi ile ilgili az veriler, saç greftler saçsız ya da yepyeni saç gelişmesini istiyorum thinng meydanlara başınızın arka ve yan (donör meydan ) taşıma ( bir – 4 kıllar bir bir donör çizgi çıkarılan ten ve saç birimleri) içeren.

Doktor, tersi Foliküler Ünite Transplantasyonu (FUT) olarak malum Foliküler Ünite Saç Greftler, ne olarak bilinir kullanmak amaçlı saç nakli mevzubahis olduğunda, natürel bir görünüm ele geçirmek amaçlı anahtar. Foliküler Üniteleri, nihai 10 senedir saç nakli pazarında yaygın olmuştur ve saç ekimi amaçlı en bir sürü yaygın olarak kullanılan bir yoldur. Foliküler üniteleri en natürel görünümlü ve saptanamayan neticeleri üretmek ve bütün saç nakli hekimler ve dermatologlar kolay saç onarım aracılığıyla seçim edilmektedir. Saç fişler günler bir sürü gerilerde kaldı ve bir saç nakli yapmış olanlar, sahip olanlar içinde farklılık edebilmek hiçbir zaman.

Bir foliküler ünite tanımı, natürel olarak beraber büyüyecek bir ila 3 kılların bir grup. Foliküler ünite 01:59 vellous tüyleri, salgı bezleri, adele, sinirler ve kan damarları olarak malum ince tüyler de içeren. Natürel olarak meydana gelen foliküler ünite boyutu nakledilen micrografts bulundurarak, nakli hekimler, natürel görünümlü ve belirlenemeyen saç onarım verebilmektedir. Tipik bir saç ekimi prosedüründe en az altı hamle vardır. Bir sonraki yazımızda saç ekimi hakkında farklı konuları inceleyeceğiz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: