En Güzel 3D Oyunları

Oyun dünyasının en pek alaka gören oyun kategorilerinden biri meydana gelen 3d oyunlar türlerinin en neşeli ve heyecanlı oyunları Yavru Oyun’nde oynanıyor. Garip maceraların ve neşeli anların tek arada yaşandığı onlarca oyun Yavru Oyun’nde sürat tutkunlarını bekliyor!

Yeni yüklenen oyunlardan biri meydana gelen 3D ile müthiş tek serüvene hazırlıklı olun! Bu oyunda yapmanız gerekli olan tek birşey trafik şartlarına uymak. Trafik şartlarına uyarak ilerleyeceğiniz il merkezinde sizi verilen vazifeleri mahaline getirmeniz gerekmektedir . En minik ayrıntısına civarı trafik şartlarına uymak zorundasınız. Tersi halde oyun bitiyor ve tek daha oyuna baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Yavru Oyun’nin 3d oyunlar kategorisinde bulunan 3D Trafik oyununa başladığınızda, dilediğiniz platformu ve aracı seçmeniz gerekmektedir. Oyunda, sağa ve sola dönüşlerinizde ikaz ışıklarınızı kontrol etmelisiniz. Hakikaten il trafiğinde arabanız ile ilerliyormuş benzeri kurallara uyarak ilerlemeniz gerekmektedir . Trafik ışıklarında yeşil ışık yanıncaya civarı beklemelisiniz. Tersi halde hüküm alıyorsunuz ve oyun başa dönüyor. İlerleyiş esnasında hiçbir yere ya da araca çarpmadan ilerlemelisiniz. Gerçek şeritte ilerleyerek sizlere verilen vazifeleri mahaline getirmelisiniz. Oyunda zaman ile ilgili hiçbir sınırlama meydana gelmediği amaçlı ivedî etmenize gerek kalmıyor. Temkinli ve kontrollü tek şekilde trafik şartlarına uyarak ilerlemelisiniz.

3d oyunlar türündeki 3D Trafik oyununu oynamak amaçlı klavyenin taraf tuşlarını kullanmalısınız. Hızınızı taraf tuşlarıyla kontrol edebilirsiniz. Sağa ve sola dönüşlerde yeniden taraf tuşlarını kullanmalısınız. Fren inşa etmek amaçlı taraf tuşlarından aşağıya ok tuşuna basmanız yeteri kadar oldu . “Z” tuşu ile sol ikaz , “X” tuşu ile sağ ikaz lambanızı yakabilirsiniz. Sağa ve sola dönüşlerinizde sinyalleri kullanmayı unutmamanız gerekmektedir . Bütün kurallara uyduğunuz halde , oyunda uzunca zaman kalma talihi elde edebilirsiniz. Bol şanslar dileriz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: