Sabah Simitleri Seyfettin Yıldırımdan

Çekmeköy Madenler alanda bir araya iştirak eden kalabalık bir grup ile yürüyerek Tulum ve Davul Zurna beraberinde Çekmeköy kaza başkanlığı önüne iştirak eden Seyfettin Yıldırım‘ı Ordu’lu dernek başkanları ve partililer tek bırakmadılar. Çekmeköy Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Seyfettin Yıldırım Madenler Alanda bir araya iştirak eden kalabalık bir grupla tercih otobüsü üstünden partililere seslenerek ” çoğalış hep birlikteyiz” diye konuştu. Çekmeköy Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Seyfettin Yıldırım tercih otobüsü üstünden halka seslendiği sırada “Hüseyin Avni Sipahi” sloganlarına “Benden pek Sipahi’yi sevemezsiniz” diyerek kocaman alkış aldı.

Yıldırım ” Ölçüt dostlar. Değerli yoldaşlarım. Bu Sabah mahallenizden evlerinizden buralara civarı geldiniz. Sağolun var olun. İnşallah sizlerin takviyesi ve Allah’ın desturu ile burada tarih yazacağız.Burada yapılanları bizler bir sürü sıkı biliyoruz. El ele olacağız kol kola olacağız ve umarım Hüseyin Avni Sipahi başkan ile beraber Çekmeköy’de zafere erişeceğiz ” diye konuştu.

seyfettin yıldırım

Hüseyin Avni Sipahi herkesin gönlünde milletçe adamıdır diyen Çekmeköy Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Seyfettin Yıldırım “Haksızlıkların tabiki bir hesabının sorulacağı gün yakındır” diyerek sözlerine aynı ritimde devam etti. Yıldırım ” 20 sene öncesinde Çekmeköy’e gelerek bu bugünü hiç düş etmemiştim. Sizlerin huzuruna bu gün Çekmeköy belediye başkan adayı olarak çıktım. Mevlam önce hayırlı eylesin. Çekmeköy’de bir sürü harika işleri siz kımetli kardeşlerimle beraber muvaffak olacağız ” diye konuştu. Çekmeköy’de basmadık çan çalmadık kapı bırakmayacağız diyen Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Seyfettin Yıldırım ” Kocaman zaferler sizler benzeri kahramanlarla kazanılır” diye konuştu.

Büyük alkışlarla tercih otobüsünün üstünden kalabalık gruba seslenen Hüseyin Avni Sipahi ” Başkan adayımızı tek bırakmayacağız” diye konuştu. Sipahi” Sayın Evrensel başkanım Kemal Kılıçtaroğlu ile konuştuğumda. Sana yapılmış olan haksızlıkları biliyorum. Orada kazanmamız amaçlı ad istediğinde dışarıda hiç sizler benzeri kımetli Seyfettin Yıldırım’ı söyledim. İnşallah sizlerin takviyesi ile ve hep beraber çalışarak bu zaferi kazanacağız” diye konuştu. ileri ki zamanlarda Çekmeköy Cumhuriyet Halk Partisi kaza başkanlığı Tercih İletişim Merkezini ziyaret eden Çekmeköy Cumhuriyet Halk Partisi belediye başkan adayı Seyfettin Yıldırım ve Hüseyin Avni Sipahi, kaza başkanı Murat Cirav’ın içten fotoğrafları ise objektiflerden kaçmisimi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: