Dilek Feneri Perakende

Dilek feneri bir öbür isimiyle dilek balonu daha bir sürü düğün töreni,nişan ve organizasyonlarda, özel günleri unutulmaz kılmak amaçlı kullanılan bir eğlence aracıdır. Eşler dilek fenerinin üst kısmına isimlerini yazarak semana bırakırlar ve dileklerinin onay olmasını beklerler. Dilek Feneriniz, 15-20 dakikada 1000-1500 metreye civarı yavaşça semana yükselir. Huzur veren ve sessizliğiyle bu harika imaj herkesi büyüler. Sönünce ağır ağır düşmeye başlar %100 etraf arkadaşı tabiatta çözülebilen maddeden yapıldığı amaçlı giç bir zararı yoktur. Gece sevgilinizle birlikte yıldızların altında romantik bir gece geçiriyorsunuz geleceğinizle alakalı bir bir sürü dileğiniz var. Bunların gerçekleşmesi amaçlı hayaller kuruyorsunuz. Anında bir adet dilek feneri yakıp yıldızlara gerçek gönderebilirsiniz.

dilek feneri

Size özel günlerde garip bir gösteri ile konuk ve ziyaretcilerinizi bir sürü şaşırtacak, hayran bırakacaksınız. Dilek feneri havada uçarken yalnızca olduğunuz alanda değil yakın bütün etraf ve şehir sizin havada ışık saçarak uçan balonlarınızı kocaman bir alaka ile izleyecekler.Dilek fenerlerini özel günlerinizde sevdiklerinizi hayran bırkmanın en pratik karayolu. Bilhassa toplanmış olarak atılan dilek fenerleri kocaman bir hayranlık uyandırmaktadır. Dilek fenerlerini; düğünlerde, kına gecelerinde, organizasyonlarda, okul geceleri ve etkinliklerinde, özel günlerinizde, sevgilinize sürpriz inşa etmek istediğinizde, açılış ve etkinliklerde, özel zaman ve bayramlarda vb.. kullanabilirsiniz.

Dilek fenerlerini kapsamlı tediye seçeneklerimiz ile emniyetli bir biçimde sipariş verebilirsiniz. Dilek fenersiparişlerinizde; arzu eder havale, eft, isterseniz kapıda nakit tediye, arzu eder kapıda kredi kartıyla tediye inşa ederek alabilirsiniz. Ürünlerimiz orjinal uçan fener olup ürünlerimiz faturalıdır. Bu sayede emniyetli bir biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: