Almanya Vizesi Red Sebepleri

Bilindiği üzere Almanya Hollanda ve İtalya vizesi müracaatları bir yol tarifi meydana gelen İDATA’ya yapılmaktadır. Almanya seyahatleri 3 aydan kısa müddetli ise; Almanya vizesi müracaatları bireyin bizzat veya vekâlet verdiği birey açısından özel danışmanlık şirketimiz tarafından İDATA‘ya başvurularınız yapılmaktadır. Burada sizin bir yapmanız gereken olan gereken evrakları hazırlayıp emin bir almanya vizesi danışmanlık şirketine ulaştırmak. Almanya Vize başvurularınızı web üzerinden takip edebilir almanya vize başvurularınız sonuçlandığında pasaportlar danışmanlık şirketimiz açısından kargo tarafından anlatılan adrese gönderilmektedir. Fakat 3 aydan uzunca müddetli Almanya vizesi amaçlı konsolosluklara bizzat başvuru gerekiyor.

almanya vizesi

Almanya vizesi almadan öncesinde en kısa 6 ay müddetli pasaportunuz olması gerekiyor. Şayet pasaportunuz 6 aydan kısa müddetli ise emniyet müdürlüklerinden bu süre uzatılmalıdır. Yepyeni pasaport alacak olanlara en kısa bir sene müddetli pasaport almalarını öneri ederiz. Schengen Vize başvuru sürenizin 3 ay veya ek olarak kısa müddetli meydana geldiği vaziyetlerde konsolosluğa gitmenize sebep kalmadan iData firmasına bizim aracılığımızla veya kendiniz gittikçe schengen vize başvurularınızı yapabilirsiniz. Aile birleşimi ve 3 aydan uzunca müddetli Almanya vizesi başvurularınızda konsolosluğa bizzat gitmeniz gerekiyor. Ek Olarak eskiden schengen vize almış meydana gelen bireylerin schengen vizeleri eskiyen pasaportlarında ise bu pasaportlarını da schengen vize müracaatında yepyeni pasaport ile beraber ibraz etmeleri gerekiyor.

Almanya’ya turistik amaçlı gitmek isteyenler amaçlı başvurularınızı en gerçek biçimde inşa etmek istiyorsanız danışmanlık hizmeti almanız kocaman önem talep etmektedir. Şayet turistik amaçlı gezi etmek istiyorsanız, gezi süreniz bir sürü mühimdir. Turistik amaçlı Almanya Vize müracaatı inşa etmek isteyenler amaçlı gezi müddetini optimum biçimde beraber tasarılıyor ve gidiş dönüş tarihlerini uçak bileti masraflarınızın da uyumlu olması açısından en gerçek biçimde ayarlıyoruz. Dost ziyaretlerinde şayet ziyaret edeceğiniz birey Alman ise o bireyin çağrısı üst kısmına yapılmış olan başvurularda Almanya Vizesi almanın zorlaştığı göz önünde bulundurulduğunda en gerçek hüküm turistik amaçlı başvuru yapmaktır. Bu sebeple şayet idata Almanya vizesi amaçlı başvurunuzu en gerçek ve sizlere uyumlu olacak biçimde meselesiz inşa etmek istiyorsanız bizimle kontakt hattımızdan bağlantıya geçmenizi öneririz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: