En Moda Giyim

Mayo ve bikini koleksiyonu, populer markayı ortaya çıkaran Oskar Metsavaht aracılığıyla tasarlandı. Metsavaht, Avrupa’da 1950 ve 1960’lı senelerde esen modadan etkilendiğini ifade etti. Tasarımlarda Brezilya kültürü ve renklerinin hakimiyetini rastlamak de mümkündü. Modacı Oskar Metsavaht, “Benim amaçlı burası plaj giyiminin başkenti. Bu sebeple yepyeni koleksiyonun tanıtımını burada yaptım. Osklen’in DNA’sı, benim tarzımı bilenler ona Avrupa estetiği ile Brezilya ve plaj kültürünü eklediğimi de anlıyorlar” diye konuştu.

moda

Moda haftasının açılışında Londra’da hayatını sürdüren Patricia Viera’ya ilişkin tasarımlar da beğeniye takdim edildi. Daha önce populer modacı Sally Lee ile personel Viera’nın tasarımları kalitesi ve detaylarındaki dikkatle alaka çekti. Viera’nın koleksiyonunda yalnızca plaj kıyafetleri değil, bayan çantasında yer alması gerekli olan öbür parçalar da bulundu. Vieira koleksiyonunda bulunan elbiseler ve kuvvetli rengarenk ceketler tasarımlarıyla uyarı çekti.

Brezilya ile birlikte Çin’de de Shanghai Trend Haftası başladı. Açılış gününde Aimer’e personel türk malı tasarımcı Zheng Shijing koleksiyonu beğeniye takdim edildi. Alçak gönüllü olmak amaçlı biz halen beynelmilel kocaman markalarla karşılaştırmıyoruz. Ancak onları yakalamamız pek uzunca sürmeyecek. Tüketiciler daha evvelki civarı kocaman markalara ilişkili değil. İnsanlar dizayn sebebiyle almaya başlıyorlar. Kıyafetin üzerilerinde dekoratif görünüşlü logolar olmayabilir. Bunun tüketicinin ilerlemesi meydana geldiğini tahmin ediyorum ve Çin’in de parlak bir geleceği var. Kadınları ilgilendiren tüm konular ve sağlık hakkında bilgiler modayisev.com adresinde.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: