Google Reklam Firmaları İstanbul Beşİktaş

Google reklam firmaları Google AdWords olarak adlandırılmaktadır. Google reklam ajansları Google Adwords’ün işleyiş biçimi tamamıyla reklam verenlerin sonsuz sayıda anahtar kelime arasından Google’da bulma yapılırken kendileri ile en ilgili olabilecek neticeleri seçmeleri ile gerçekleşmektedir. Reklam veren, tek anahtar kelime amaçlı teklif verdiğinde, reklamları verilen teklife yönelik bulma motoru sonuç sayfasında bulunan organik neticelerin anında üstünde sarı rengarenk kutular içinde ya da sayfanın sağ yakınında çıkmaktadır.

google reklam

Eğer reklam verenin reklamı sonuç sayfasında çıkarsa ve bulma yapan birey bu reklama tıklarsa, reklam verenin anne sayfasına ulaşır. Bu vaziyette reklam veren tıklama başına anlaşılan teklif tutarınca tediye yapar. Reklam veren sayfada gözükmek amaçlı para ödememekte fakat ziyaretçi reklamlarına tıklayarak anne sayfalarına trafik olduğunda ücretlendirilmektedir.

Kelime amaçlı verilecek para tutarı benzer anahtar kelime amaçlı öbür şirketlerin vereceği ücret önerilerine yönelik belirlenmektedir. Bununla Birlikte seçilen anahtar kelimenin Google ağında yaralan neticelerle ne civarı ilgili meydana geldiği da sonucu etkilemektedir. Google reklam ajansları Google AdWords sistemi web pazarlaması yapanlar, iş sahipleri ve reklam verenler amaçlı gayet oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Yüksek geriye dönüşe sahip anahtar kelimeler amaçlı rekabet tek sürü pek olduğundan Google reklam ajansları Google AdWords’de reklam verenlerin reklamlarının emeline erişmesi ve oldukça başarılı olması amaçlı sistemin ne türlü çalıştığını iyice kavramaları gerekiyor. Hata ya da alakasız anahtar kelime seçimi eksik geriye dönüşe üstelik dehşet veren beklemediğiniz neticelere sebep olabilmektedir ve paranız tamamıyla boşa gidebilir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: