Moda Haberleri – Modakan.com

Birbirleriyle savaş şeklinde meydana gelen Rusları ve Ukraynalıları bir araya getirdiklerine vurgulayan İstanbul Dosso Dossi moda Show Idare Heyeti Başkanı Hikmet Eraslan, “Yaz sıcağında Irina Shayk’ın üst kısmına kar yağdırdık. Tüm bunları, harika bir görüntü şov içerisinde sunarak tahmini bin milyon tane Türk tekstil ürününü dünyaya pazarladık. Dosso Dossi Fashion Show’un ‘pazarlama icadı’ndan daha sonra Ülkemiz’deki fuarcılık iflas etti. Çünkü yıllardır ceketi aykiri giymişlerdi. Geldiğimiz noktada, dünyanın 5. tekstil üreticisi meydana gelen Ülkemiz’nin en büyük fuar organizasyonuyuz. Türk tekstilini dünyaya pazarlayabilecek tek çare biziz.

Her yıl Ocakta ve Haziran aylarında tekrarlanan, nihai olarak da 18.si gerçekleştirilen Dosso Dossi Fashion Show’un Antalya’yı turizmin dışarısında “moda şehri inşa etme ” yolunda da ilerlediğini vurgulayan Dosso Dossi Fashion Show Idare Heyeti Başkanı Hikmet Eraslan, bunun amaçlı Moda Değirmeni kurduklarını ifade etti. Rusların dünyaca populer top modeli Irina Shayk’ı ağırlayarak bir taraftan da Antalya’nın ismini tüm dünyaya duyurduklarını vurgulayan Hikmet Eraslan, “Defileler civarı oyun alanı/sahne konseptlerimiz de çok konuşuluyor. Bu etkinlik amaçlı podyum ve etrafı kuru yapraklarla donatıldı. Su değirmeni ve çiftlik eviyle tamamlanan podyum, sonbahar-kış kreasyonlarında getirilen kıyafetlerle bir bütünlük oluşturdu. Uzunca zaman konuşulacak meydana gelen bu konseptin ismini da Moda Değirmeni koyduk.

Emelimiz, turizm ve tatil cenneti meydana gelen Antalya’yı bir moda şehri inşa etmek. Türk tekstil markalarının ürünlerini buraya getirip değirmende harmanlayarak bereketli bir duruma getirip dünyaya pazarlamalarını talep ediyoruz. Bu değirmenimiz onlara bereket getirsin. Kendimize görev olarak seçtiğimiz ‘Türk tekstilini dünyaya pazarlamak’ yerine hiçbir masraftan kaçınmıyoruz. Bu organizasyonumuzda Haziran ayı içinde Antalya’ya kar yağdırdık. Eminim bu durum, uzunca zaman akıllardan çıkmayacak, Çok sevinçli meydana gelen müşteriler, bir hafta süresince tahmini bir milyon tane tekstil ürünü satın aldı. Geçen senenin cirosunun üst kısmına çıkarak yüzde 10’luk bir yükseliş sağladık” diye sohbet etti. Kolay yaş pasta tarifleri için ilgili bağlantıyı ziyaret etmeniz yeterldir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: