Lovestil Zara Bluz Modelleri

Bu yıl modanın her alnında meydana geldiği benzeri bayan Lovestil bluz modelleri de şekil değiştiriyor. Bu trend kapsamında daha evvelki kesimlerin aksine, daha çeşitli kesimler kullhatıralıyor. Pekçok marka birbirinden rengarenk ve çeşitli meydana iştirak eden bluz tasarımlarına koleksiyonlarında yer veriyor. Şirketlerin mağaza vitrinleri bu modellerle dolup taşmaya başladı bile. Bayan Lovestil bluz modellerinde çok dekoratif ve çeşitli tasarımlar sizleri bekliyor. Evvelki senelerde çok sık sık kullanılan dar kesim bluzlar artık demode oldu. Bayan Lovestil bluz modellerinde daha bol kesimli salaş bluzlar ön tasarıda olacak. Başka Bir Deyişle kapsamlı kesim bluzlar bu senenin trendleri içinde yer ediniyor. Bu dökümlü Lovestil bluz modellerini dar kesim kotlar ya da taytlarla kombinleyerek dekoratif görünümler elde edilebiliyor. Bu tasarımların ön bölümü belli bir süre içeri sokarak da harika görünümler yakalayabilirsiniz.

Lovestil bluz modellerinde dikkat çeken bir öbür stil ise omuz dekolteli bluzlar da çok ön tasarıda yer ediniyor. Tasarımına yönelik kotlarla, şortlarla, etek ya da taytlarla kolaylıkla kombinlenebilen bu tasarımlar, pratik tüketimi ve şıklığıyla göz dolduruyor. Fakat bu tasarımları tercih ederken omuz genişliğinizde mühim yer tutuyor. Şayet dar biz omuza sahipseniz, bu tasarımlar omuzlarınızı daha dar gösterebilir. Bu sebeple bu tasarımları kullanırken, bu detaya uyarı ediyor yarar var.

Lovestil Bluz Modelleri

Bu yıl bluzlarda kullanılan ve parçalara davranış katan pekçok figür kullhatıralıyor. Sözgelimi omuzları droplu ya da zımba ayrıntılarıyla bezenen tişörtler çok sık sık kullhatıralıyor. Senenin stil meydana iştirak eden detayları içinde bulunan şerit tasarımları ve çiçek baskıları da çok pek kullhatıralıyor. Bununla Birlikte baskılı Lovestil bluz modelleri de senenin dikkat çeken tasarımları içinde yer alacak. Lovestil bluz modelleriyle bu yaz dekoratif olup, bütün dikkatleri üzerinize çekmeniz olası olacaktır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: