İngilizce Dil Kursu Bursa Orhangazi

Bursa yepyeni bir ingilizce kursu eğitim merkezine kavuşuyor. Avustralya Macquarie University English Language Centre Bursa Lisan Eğitim Yerleşkesi bir Ekim Salı günü açılacak.

ingilizce dil kursu

Macquarie University English Language Centre Ülkemiz Direktörü Mehmet Kaygusuz, tertip ettiği basın toplantısında kampüsle alakalı bilgi verdi. Avustralya’dan Macquarie University’nin 3 üst seviye yetkilinin de katıldığı toplantıda konuşan Kaygusuz, Macquarie University’nin 25 senedir İngilizce dil eğitimi verdiğini ve Ülkemiz dışarısında Ürgeçen gün, Bangladeş ve Vietnam’da lisan eğitimi yerleşkesi yer aldığını belirtti.

Bursa’da talebelerin evrensel İngilizce, iş İngilizcesi, akademik İngilizce, IELTS ve TOEFL hazırlık eğitimi vereceğini dile getiren Kaygusuz, “Sektörde çok ileri bir bilişim kullanıyoruz. Tüm derslerimiz kaydediliyor. Gelemeyen öğrencilerimizin e-mailine göndererek dersi bir ek olarak etmelerini sağlıyoruz. Materyallerimiz tamamıyla görüntü. Ülkemiz’deki klasik eğitim metodu üzgünüm bizde kullanılmamakta. Tamamıyla yepyeni teknolojilerle, Avrupa’daki, Amerika’daki, Avusturya’daki sistemi aynen uyguluyoruz. Eğitimlerimizi başarıyla istemeyince öğrencilerimize sertifikamızı sunuyoruz.” halinde sohbet etti. Bursa ingilizce dil kursu hakkında ayrıntılı bilgi için macquarie.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: