Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

2014 senesinde kurulan İstanbul Haneden Eve Nakliyeciler Derneği (İSTEEND) fert kabulüne devam etmekte. Derneğin asıl maksadı bilgi verici ve legal olarak çalışmakta durumda olan Tuzla Evden Eve Nakliyat nakliyecilerin haklarını muhafaza etmek olarak geçmektedir.

nakliyat

Siz kımetli müşterilerimizin de katkı ve destekleri ile hepten gelişerek sektörün önde iştirak eden firmaları içinde yerimizi almış olmanın partner gururunu yaşamaktayız. İstanbul ve Türkiye’nin birçok yerin de olduğu benzeri Ümraniye kazasında de ev transfer ve işyeri nakliyeleri ile ilgili hizmetteyiz. Ümraniye ilçesin de birçok meslek grubundan kapsamlı referans ağımız ile sizlerin de transfer işlemleriniz de yanınızda yer almaktan mutlu olmak duyarız.

İSTEEND K3 belgeli ve yalnızca Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmeti verme yetkisine sahip durumda olan esnafın haklarını muhafaza etmek amaçlı oluşturulmuş tek dernektir. Haneden eve nakliyat hizmeti yapabilmek amaçlı firma olarak tek takım standartların mahaline getirilmesi gerekmektedir. Bu standartlar dan bazıları kapalı kasa nakliye araçlarına elde etmek ve ev eşyasına özel ambalaj malzemesi bulundurmaktır. Araç kasasının eşyayı muhafaza etmek amaçlı kontrplak kaplı olması gerekir. Başka Bir Deyişle rastgele tek araçla nakliye işi yapılamaz. Bu iş amaçlı özel modifiye araçlarla yapılmalıdır. Bu durum alıcı haklarını savunmaya yöneliktir. İSTEEND yalnızca gereken vesikalari ve gerekliliği taşıyan kullanıcılar onay etmektedir. Kurtköy Evden Eve Nakliyat hizmetleri hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: