Bakım Önerileri

Annelerin öğrettikleri, önerdikleri ve öğütleri hayat boyu kulağımızdan çıkmaz. Bazen nesil farkı buna bağlı olarak bize aykiri benzeri gelse de o tavsiyenin ehemmiyetini anlayacağımız bir süre kesinlikle dönecektir. Güzellik için bu öneri konularından biri. Gelin bu mühim kadın tavsiyelerine beraber kulak verelim. Kaşlarınız ince ya da kalın olsun farklılık etmez, itinalı olarak yukarıya taramanız ve parmaklarınızla yukarıya masaj yapmanız, bu bölgedeki deformasyonu önleyeceği benzeri, canlı ve duru görünmenizi sağlayacaktır.

Yaşlanma karşıtı kremlerin asal işlevi cildinize harici etkenlerin verdiği hasarlar ile erkan yaşlanmasını, zamansız kırışlar oluşmasını engellemektir. Fazla güneş, ilgisiz havalar, sigara, gökyüzü kirliliği vb benzeri etkenler cildinizi bir sürü etkiler ve zamanından öncesinde yaşlandırır. 20’li yaşların ortalarından bu yana cilt tipinize uyumlu anti-aging ürünler kullanmanız bu hali önleyecektir.

güzellik ve bakım

Şayet bir sürü özel bir geceniz yoksa, oyun alanı/sahne ya da TV sanatçısı değilseniz, lütfen bu tavsiyeye uyun. Gündelik yaşamın içerisinde boya küpüne batmış benzeri duran kızlar birçok güzel karşılanmıyor. Ek Olarak ehemmiyetlisi her çeşitli kozmetik ürünün kesinlikle cildinizden alıp götürdüğü bir birşeyler vardır.. Saçınızı boyayacaksanız, teninize, göz renginize, karakterinize ve genellikle stilinize ahenk göstermesi bir sürü mühim. İddialı, ışıltılı ya da sıra dışı renkler seçebilirsiniz; kafi ki sizinle bütünleşsin. Bu aralar bir sürü trend diye hiç yakışmadığı takdirde sarı balyajlar yaptırmak yalnızca saçlarınızı hırpalamaya yarayacaktır.

Popüler kadın sağlığı konularına meraklıysanız sizi de guzellikperisi.com adresine bekleriz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: