Cocuk Örgü Modelleri Aciklamali

Şal modelleri marifetli bayanların becerilerini ve hayal gücünü kullanarak yapmış olduğu bir birbirinden güzel eserlerdir diye biliriz. Bayanlar Şal modellerini farklı alanlarda kullanmaktadır örneğin bazen yazma kenarlarında bazen yastık kenarlarında ve benzeri kumaş kenarlarına süsleme olarak işlemeler yapılmaktadır. Şal modelleri bilmeyenler ismek tarafından düzenlenen kurslara ücretsiz başvurarak bir kaç haftalık eğitimin ardından kendi tasarımlarını kendileri yapa bilirler.

Oya işleri örgü çeşitleri eski çağlardan günümüze kadar gelen geleneklerimizden biridir. Geçmiş zamanalarda hanımlar örgü örerken veya iğne oyası örerken fikir sahibi olmak için komşularından, yakınlarından örnek Lif modelleri ister ve bu modelleri inceleyerek aynı modeli veya değişik tarzını yapardı artık bu tür ahmetlere katlanmaya gerek kalmadan internet üzerinden binlerce modele ulaşa bilirsiniz. Bu yazımızda iğne oyası modelleri hakkında bilgiler örnekler ve önerilerde bulunan bir web sitesinden bahsetmek istiyorum modapark.org web sitesinde aradığını tüm örgü modelleri ve Şal modelleri yazma kenarı modellerine kolayca ulaşa bilirsiniz.

Resimde gördüğünüz gibi bir çok alanda kullanılan iğne oyası örnekleri galeriler haline kullanıcılara sunulmaktadır aynı zamanda dantel Lif modelleri gibi bir çok içeriğe sahiptir. İçerik bunlarla sınırlı değildir bir bayan için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü örneğin yılın moda ürünleri, gelinlik modelleri, Örgü modelleri, nişanlık modelleri ve daha fazlası için sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: