Karasuda Yazlık Evler

Sakarya’nın Karadeniz’e açılan kapısı Karasu İlçesi, en son zamanlarda turizmin olanca hızıyla geliştiği tek il konumuna gelmiştir. İstanbul 3’üncü Boğaz Köprüsü inşaatı tamamlandığında Karasu-İstanbul arası uzaklık yalnızca bir saate inecektir. Imalatı süren karasu limanı da faaliyete girdiğinde İstanbul-Karasu aralarında karşılıklı doğruca araba vapuru seferleri başlayacaktır. Karasu satılık yazlık hakkında detayları bir önceki yazıda vermiştik. Böylelikle Karasu, İstanbul’a öyle ki arka bahçesi benzeri yakın olacaktır. Karasu bu konumuyla, tatilcilerin ve daimi olarak kazaya yerleşmek isteyenlerin öyle ki akınına uğramaktadır. Karasu satılık yazlık bulabilmenin giderek zorlaştığı tek şehir. Karasu yazlık ile ilgili popülerliğini arttırdıkça, Karasu yazlık evleri de popülaritesini arttırıyor. Tabiki, Karasu satılık ev alım ve satımı ile ilgili da seçim sebebi.

Karasu’da 2013 senesinde 1583 daireyi sahiplerine teslim eden Ekşioğlu inşaat, bu şirin kentteki yatırımlarını sürdürüyor. Karasu’da gerçekleştirdiği mühim projeler ile şehrin markası konumuna iştirak eden Ekşioğlu inşaatın, karasuevleri.com web sitesini ziyaret ederek, Ekşioğlu İnşaat’ın projelerini inceleyebilir, kendisine uyumlu tek yazlık ev ya da ev inceleyebilirsiniz.

Ekşioğlu İnşaat güvencesiyle imalatı tamamlanan ve aralarında Ekşioğlu City, Huzurşehir, Arda Tatil Sitesi, İlksan evleri, Yeşil Vadi bir, Yeşil Vadi 2, Yeşil Vadi 3, Gardenia evleri benzeri yatırımların bulunduğu projeleri görüp, bu projelerden ev sahibi olmak artık çok ek olarak pratik. Yalnızca 69.500 liradan başlayan ücretler ve 15 bin TL peşinat, 24 vadede sıfır getiri benzeri seçenekler ile bütçenize uyumlu tek yazlık ev ya da ev kesinlikle bulacaksınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: