Sakarya Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat

Tatilcilerin yepyeni gözdesi Karasu’da yatırımlarıyla değinen Ekşioğlu İnşaat, pratik tediye alternatifleri ile her aileyi Karasu satılık daire ev sahibi yapmaktadır. Karasu İnşaat’ın elit projelerinde bulunan yazlık ev ve daireler, her sene aşağı yukarı yüzde 20 ölçüt kazanmaktadır. Ekşioğlu İnşaat’ın her geçen sene değerine ölçüt katan projelerini eksiogluyazlik.com web sitesinde görüp, tediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Karasu yazlık evleri, İstanbul’a yakınlığı, ılıman havası, temiz denizi benzeri saymakla bitmeyen çok değinen özelliği ile yazlık satın almak isteyenleri cezbetmekte. Karasu satılık yazlık arayanların kesinlikle seçim ettiği bir il. Karasu yazlık sahibi olmak isteyenlerin bir an önce en kuvvetli markası meydana iştirak eden Ekşioğlu İnşaat’ı ziyaret ettiğiTürk turizminin parlayan yıldızı. Karasu satılık ev ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlerin de tercihi. Ekşioğlu İnşaat’ta ev alarak yatarım yapmak isteyenler amacıyla kira garantili tercihler de yer almaktadır. Hatta, Ekşioğlu İnşaat projelerinin her sene aşağı yukarı yüzde 20 ölçüt kazandığı Karasu, 3’üncü köprü inşaatının bitirmesiyle İstanbul’a yalnızca bir saatlik bir mesafede olacak.

Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu’daki projeleri ile hem bir 5 yıldızlı otel konforunda bir tatil, hem bir de çok karlı bir yatırıma sahip olacaksınız. Ekşioğlu inşaatın denize sıfır veya 100 metreden 300 metreye civarı yakınlığa sahip projelerinde, 69.500 liradan başlayan ücretlerle, 24 ay vadeye sıfır getiri avantajıyla sahip olabilirsiniz. Ekşioğlu İnşaat, peşinatı öder ödemez evinize taşınma olanağını da siz kımetli müşterilerine sunuyor. Karasu satılık yazlık hakkın da ayrıntılı bilgi için eksiogluyazlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: