İstanbul Bağcılar En İyi Pr Ajansları

Manifesto, Ülkemiz dışarısında bizzat ofislerini açan önce ve bir Türk iletişim şirketidir. Ülkemiz ekonomisine dünyanın her yerinde gerçekleştirdikleri projeleri ile katkı imkanı sunan markalarımıza ek olarak yakın olmak yerine , onların koltuk aldığı her yere ulaşma hedefiyle yola çıktık. İstanbul dışarısında Abu Dabi, Dubai, Erbil, Mısırın Başkenti , Moskova ve Monte Carlo’da koltuk alan ofislerimiz vasıtası ile ek olarak çabuk analiz eder üretebiliyor, dünyayla ek olarak yüklü entegrasyon sağlıyoruz.

Ofislerimizin bulunmadığı coğrafyalarda ise, müstakil PR ajansı dünyadaki en kapsamlı partner ağı meydana iştirak eden Worldcom vasıtası ile hizmet veriyoruz. Manifesto PR, Worldcom’un Ülkemiz’deki bir temsilcisi olarak müşterilerine dünyanın her yerinde etkili ve prof hizmeti güvence etmektedir. Dünyanın her yerinde varolabilmek, tanımlanmış limitlerin ötesine geçmek Manifesto için olmazsa olmazlardan biri, bu sebeple sitemizi Türkçe ve İngilizce haricinde , 12 dilde ek olarak yayına alarak hayat nüfusunun tahmini %95’inin bizzat lisanlarında anlayabilecekleri, konu hakkında herkesin yarar sağlayabileceği bir sistem yarattık.

Uluslararası web ağımızı yaratırken 2 amaçla davranış ettik: Birincisi çeşitli coğrafyalardan iştirak eden müşterilerin ülkemizdeki prof iletişim danışmanlığı ihtiyaçlarını bizzat dillerinde karşılayabilmek, bir ötekisi ise beynelmilel arenada savaşan markalarımızın gittikleri yerlerde iletişimlerini gerçekleştirmek. İletişim fakültelerinde okutulan ‘dünyanın evrensel bir köye dönüştüğü bilgisinin bizim için hakikat hayattaki karşılığı tam da bu şekilde bir şey… Etkinlik ajansı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için manifestoiletisim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: