My Little Pony Oyunları Hasbro

Tüm oyuncuların düş dünyasını genişleten ve zeka gelişmesini imkanı sunan My little pony oyunları kategorisindeki oyunlar ile Mylittleponyoyunlari.com bizzat farkını meydana koyuyor. Alışılmışın dışarısında oyunların birlikte meydana geldiği bu portalda unutulmaz anlar sizl oyun severlerini bekliyor.

Zihninizi harekete geçiren Pony oyunları kategorisinin bu popüler oyununda mücevherlere ulaşabilmek amaçlı gerçek sokak haritası çizmeniz gerekmektedir. Odada yer alan kolonlardan yaralanarak yönünüzü değiştirebilirsiniz. Bu sayede mücevherleri farklılık edip toplayabilirsiniz. Başarıyla bitirdiğiniz her bölüm yardımıyla önümüzdeki bölüme geçiş yapabilirsiniz. Her kısımda bütün mücevherleri topladığınız taktirde önümüzdeki bölüme geçebiliyorsunuz. Bununla Birlikte her yeni bölüm zihninizi belli bir süre daha zorlayabiliyor.

My little pony oyunları türündeki bu oyunu oynamak amaçlı klavyenizin taraf tuşlarını kullanmalısınız. Taraf tuşlarıyla davranış ederek kımetli taşara ulaşmanız gerekmektedir. Kımetli taşları toplamak amaçlı boşluk tuşuna basmalısınız. Bu sayede ulaştığınız bütün mücevherleri toplayabilir ve önümüzdeki bölüme geçiş yapabilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: