Sinema Çizgi Film İzle Türkçe Dublaj

Okulların kapandığı şu günlerde kadın babaların çocukları hanede tutması çok güç. Zaman geçirecekleri ve zaman harcayacakları yeni birşeyler arayan çocuklar açısından güzel tek teklifimiz var. Bildiğiniz buna benzer bütün çocuklar Animasyon film izlemeyi sever. Bizimde size önereceğimiz tek Animasyon film izle sitesi. İnternetten parasız türkçe çizgi film izleyebilirsiniz.

Web site adresi cizgifilmizleriz.biz Site de aklınıza gelen her biçimde daha önceki ve yeni çizgi filmi bulmak olanaklı. Misal olarak eskilerden, Tom ve Jerry, Şirinler, Casper buna benzer çizgi filmleri bulmak olanaklı. Yenilerden ise bu ara çizgi film dünyasını silip süpüren Kayu, Bakugan, ve Bendeniz 10’i bulmak olanaklı.

Animasyon film izle

Çizgi filmler tamamiyle bedava yapmanız gereken yalnizca siteye girip yandaki kategorilerden veya arama kutusundan izlemek arzu ettiğiniz çizgi filmi seçmek. Çizgi film izleme sayfası açıldığı anda çizgi film karşınıza geliyor. Uyarı etmeniz gereken bilinen ülkemizde ki internet hızı çok düşük. Çizgi film izlemek açısından play’e bastığınızda yavaş ilerleme ve duraksama meselesi yaşayabilirsiniz. Bunu engellemek açısından play’e basip sesi kısarsanız onun o anda dolmasını sağlarsınız ve 5-10 dk hemen sonra başa alıp izlerseniz donma meselesi olmadan çizgi filmi dilediğiniz buna benzer izleyebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: