Abiye Bluz Modelleri

Paris’ten Moskova’ya, Newyork’tan İran’a ve Hindistan’a varıncaya civarı toplamında 35 ülkeye abiye ihraç eden Tarık Ediz; özel tasarımlarıyla bayanların beğenisini toplayarak markalaşmayı başarmıştı ve dünyanın 4 bir yakınında ses getirdi. Asıl mesleği makine mühendisi ama O, 1987 senesinde Bursa’da ” selam ” dediği tekstil sektörünü seçti ve Abiye kapsamında markalaştı. Hayat genelinde bilinen kalitesiyle Tarık Ediz, kadınları eşsiz abiye koleksiyonlarıyla tabiri caizse büyülüyor. Bilhassa nihai 5 senede markalaşma mananında sürdürülebilir bir başarıya imzasını attı. Ürettiği orijinal model, dizayn ve koleksiyonlarla sektörde Türkiye’nin önce üçü arasına girmeyi muvaffak olan Tarık Ediz. 15 ile 55 yaş arasındaki yaş gruplarına hitap etmekte. Markaya ismini verici Tarık Ediz, katma değeri yüksek, özel işçilik ve yüklü çaba gerektiren Abiye ürünler üretiyor.

Bir katalogdan beğendiğiniz tasarımın sizin üzerinize uyarlanması amaçlı yapar. Burada yapacağınız en iyi tutum, modacınıza dürüst olun. Şayet bu şekilde davranırsanız sizin abiyenizi yapacak meydana gelen trend tasarımcınız her çeşitli hünerini gösterecektir. Hiç bir trend tasarımcısı bizzat mesleğinin zedelenmesini istemez. Tasarımı yaptırmadan öncesinde, katılacağınız yerin niteliğini belirtin. Bu nişan, düğün töreni, gece eğlencesi, kutlama vb. olabilmektedir. ileri ki zamanlarda katılacağınız mekanı söyleyin. Abiyenizin aksesuarlarını söyleyin. Bu sutyeninizden, çorap, ayakkabıya civarı her şeyi belirtmelisiniz. Bunları belirttikten sonra, beğendiğiniz tarzı veya modeli söyleyin. Belki 2 üç stil modelin karmasını da yaptırabilirsiniz. Bu çıkacak meydana gelen modelin üzerinizde ne türlü duracağı ile ilgili modacınızın tekliflerine dikkate alın. Abiye yaptırmak elbise yaptırmaktan ek olarak kolay değildir. Burada ifade edilecek en küçük bir yanlış bir anda kıyafetin şeklini bozmaktadır. Dekolte veya kapalı abiye kıyafeti bayanın beden güzelliğine zerafet katmaktadır. Bu Şekilde olunca da abiye ile bütünleşen bayanın kendine meydana gelen öz güveni artmaktadır.

Dikkat ederseniz şayet, sizin yaptırdığınız veya aldığınız Abiye kıyafetini bir başkası eleştirirse ne türlü olur? Bir anda demorilize olursunuz. O an kendinizi o gecede veya o yerde olmamış sayarsınız. Bu Şekilde olunca da kendinize meydana gelen öz güveniniz kaybolur ve kıyafetiniz ile ilgili bir tenkit ek olarak geliyor olacak kuşkusu altında geçer. İşte bunları hayatını sürdürmek istemiyorsanız, Abiyenizi yaptırırken aksesuarları dikkate aldığınız benzeri saç, makyaj ve takınıza da uyarı etmelisiniz. Bunların tamamını modacınızla paylaşmalısınız.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: