Pırlanta Yüzük Tek Taş Fiyatları

Düşündüm, bu tek taş yüzük tercih etme sıkıntısı tek bizim 5. katta yaşanmıyor olsa sebep. Türk erkeklerine tek hizmette bulunayım, işin inceliklerini öğreneyim dedim ve Diamond Mücevherat’ın sahibi Naci Şenocaklı’ya mantık danıştım. Naci Beyefendi, sevgiliye Tektaş pırlanta yüzük hediye etme geleneğinin 1477’de Avusturya arşüdükü Maximillian ile başladığını açıkladı. Maximillian, sevgilisi Mary’ye pırlanta vererek evlenme öneri etmiş. İşte Tektaş pırlanta yüzükalırken uyarı etmeniz gerekli olan noktalar: Kesinlikle itimat duyduğunuz adresleri tercih edin. Mücevherciniz, seçimlerinizde sizi bilgilendirip fikir vermeli.

Taşın kesimi mühim. Kesimi düzgün yapılmamış tek taş, vermesi gerekli olan parlaklığı ve yansımayı vermez. Kesimde, ışığın kırılma noktaları çok mühim. Işık, taşın içerisinde dans etmeli. Fakat gerçek guruba sahip meydana gelen pırlantalar, ışığı içerisine alarak ideal parlaklığı ve yansımayı gerçekleştirir. Taşın rengi de kocaman önem taşıyor. Pırlantanın birçok nitelik kategorisi var. Şunlar, sarıdan beyaza gerçek meydana gelen tonlar. Pırlantayı, ışığı en güzel alacak biçimde tuttuğunuzda, kesim kalitesini, rengini ve lekesini en huzurlu biçimde görebilirsiniz.

Çiftin yaşı, ne türlü tek model seçileceğinde gösterişli. Gençler daha abartısız, daha küçük taşlı yeni sezon modelleri tercih etmeli. Yaşça daha yetişkin eşler kendini fazladan gösteren tek taşları seçebilir. Tek taşın karatı civarı, montürünün tasarımı da çok mühim. Çocuk eşler ince, yalın ve nazik montürleri tercih etmeli. Seçilen taş boyutunun yüzükle uyumu da çok mühim. Taş, montürün üstünde aynı tek çiçeğin üst kısmına konmuş kelebek benzeri durmalı. Kaliteli pırlantanın adresi thales pırlanta, online satış mağazası ile Ucuz pırlanta yüzükleri sizlere ulaştırıyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: