Trabant Araba Modelleri

sıfır araba ile alakalı kafanızı en pek yoğun eden konu Otomobilin fiyatıdır. Araba ücretlerini araştırırken, dilediğiniz aksesuarların ve ek özelliklerin ücretlerini da öğrenmeyi savsaklamayın. Ek özellikler ihtimal etmediğiniz fiyatlar getirebilir ve bütçenizi zorlayabilir. Bunların yanında senelik ödeyeceğiniz vergiler ve sigorta bedelleri amaçlı de bütçenizi muayene etmenizde fayda var. Kararınız ve bütçeniz şekillendikçe tediye şartlarınızı oluşturabilir, kredi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sıfır araba almak amaçlı galeriye gittiğinizde kesinlikle test sürüşü yapın. Sürüş ve motor ile alakalı bir sürü bilge değilseniz yanınızda güvendiğiniz bir tanıdığınızı ya da bildiğiniz bir servis yetkilisiniz de götürebilirsiniz. Bu bireyler araçları karşılaştırmanızda yardım eden olabilirler. Test sürüşünde tavsiye edilen bir metot de beğendiğiniz model aracı bir oto kiralama acentesinden kiralayarak, uzunca süre kullanım sonucu olarak ne vaziyette olacağını deneyimleme fırsatı bulmanızdır. Aracınızı güvence müddetinin dolmasından ardından da kullanmak istiyorsanız bu metot yararlı olabilmektedir.

Sıfır araba işlemleri 2. ellere yönelik ek olarak kolaydır. Aracı bayiden alıyorsanız sıfır arabaların bütün vesikalari hazırdır. Bayi sizden yalnızca nüfus kağıdınızı arzu eder ve işlemleri yapar. Aracınızın bedelini ödedikten ardından anahtarını alabilirsiniz. Sıfır km aracınızı teslim alırken dilediğiniz ekstra özellikler ve aksesuarların şuanki olup olmadığını kesinlikle bir defa ek olarak bakın. Bunların yanında cereyan aksamında sıkıntı olup olmadığını tanımlamak amaçlı pencereleri, aynaları, klimayı, farları, iç aydınlatmayı ve elektrikle personel öbür bütün parçaları deneyerek muayene edin.

Ayrıca ruhsatta yazan şasi numarası ve motor numarasını otomobil üzerinden okuyarak birbirini tutup tutmadığını muayene edin. Aracınızla alakalı ifade edilecek resmi işlemler içinde zaruri trafik sigortası da yer almaktadır. İşlemlere başlamadan öncesinde trafik sigortasını kesinlikle yaptırın. Bu sayede aracınızı teslim alıp trafiğe çıktığınızda bir meseleyle karşılaşmazsınız. Bütçenize en uyumlu ve aracınız amaçlı dilediğiniz bütün teminatları içerir bir kasko sigortası yaptırmanız, sizi rastgele bir negatif vaziyet karşısında korumaktadır. Sahibinden satılık araba ilanları için yeniyenidir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: